درباره کهربا تراشه


شرکت کهربا تراشه در سال 77 توسط هیات موسسی از فارغ التحصیلان خبره  گرایش های مختلف مهندسی برق دانشگاه تهران تاسیس گردید
از ابتدای تاسیس تاکنون دو نفر از هیات موسس، در هیات مدیره و بالاترین سمت های اجرایی حضور فعال دارند.
همواره موتور محرک سازمان توان بالای طراحی مهندسی شرکت بوده است ودر هر زمان بسته به نیاز بازار محصولی مناسب  وقابل قبول، طراحی وبه مشتری عرضه شده است .
طراحی بهترین نمونه های محصولات آزمایشگاهی مهندسی برق( ( Programmer در سالهای ابتدای تاسیس شرکت ،ارائه اولین نسل سیستم احضار پرستار هوشمند در سال های بعدی و طراحی و تولید نسل جدیدی از سیستم احضارپرستار هوشمند ،سیستم ضبط مکالمات رادیویی،سیستم کنترل و مانیتورینگ انفصال قطار EOT  وهمچنین تولید سیستم های جامع ارتباطی بیمار وبیمارستانی به صورت یکپارچه برای اولین بار در ایران و خاورمیانه شواهدی براین مدعا هستند. در طول سالیان طولانی عرضه محصولات ،  همواره مفتخر به انتخاب شما بوده ایم و آنچه ما را به ادامه راه دلگرم کرده است حمایت شما در تشخیص وانتخاب محصول مناسب و اصولی در مقابل محصول بازاری  و کم بنیه بوده است. به پشتوانه دارا بودن چنین مشتریان فهیمی امروز بر قله ایستاده ایم.
شرکت کهربا تراشه برای رسیدن به اهداف والای خود نیازمند همکاری کلیه واحد ها به صورت یک تیم می باشد که اعضای این تیم واحد ومنسجم دپارتمان های داخلی شرکت می باشند . هرچند هر دپارتمان برای خود یک واحد مستقل ، با مدیریت واحد بشمار می رود ، لیکن نتیجه کار تیمی همه این واحد ها علت اصلی پویایی  شرکت بوده و خواهد بود.

توسط : admin | تاریخ : 1392/03/25 | نظرات